Obornickie Centrum

Płyty Warstwowej
61 29 60 120

Nasze aukcje

Aukcje płyty warstwowej

Szybki kontakt

Stolarka okienna


Firma TomPat przedstawia ofertę stolarki okiennej. Dysponujemy szerokim asortymentem okien PCV oraz drzwi PCV a także okien aluminiowych w pełnej palecie barw oraz o zróżnicowanych wymiarach. Stolarka PCV posiadaja doskonałe właściwości izolacyjne i dzięki nowoczesnym technologiom są stosowane również w budynkach zabytkowych, gdzie muszą odwzorowywać pierwotny wygląd okien. Dzisiejsza produkcja okien PCV pozwala wytwarzać nawet najbardziej złożone produkty.

Stolarka PCv staje się tak popularna z kilku kluczowych przyczyn. To co nas zachęca do jej zakupu to przede wszystkim konkurencyjność cen, zdecydowanie niższe koszty niż w przypadku np. okien drewnianych. Dodatkowo przekonuje nas łatwość eksploatowania. W przeciwieństwie do tradycyjnych okien nie wymagają co cezonowego malowania a łatwość mycia stawia tzw. "kropkę nad i". Oczywiśćie nie zapominajmy o doskonałej charakterystyce właściwości tych produktów. Stolarka wykonana z tworzywa PCV niczym nie ustępuje innym materiałom, z których wykonane są konkurencyjne produkty.

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty firmy TomPat na stolarkę okienną zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub po przez e-mail (formularz kontaktowy). Na Państwa kontakt czekają nasi doradcy, którzy fachowo udzielą wszelkich informacji dotyczących naszej oferty.

Stolarka okienna ObornikiOkna Oborniki
Drzwi obornikiOkna plastikowe Oborniki


Wróć