Obornickie Centrum

Płyty Warstwowej
61 29 60 120

Nasze aukcje

Aukcje płyty warstwowej

Szybki kontakt

Płyty ścienne PUR


Zaprojektowanie ściennych systemów lekkiej obudowy to duże wyzwanie, bowiem taki system musi spełniać wiele funcji i do tego sprostać oczekiwaniom użytkowników takiego obiektu. Solidna ściana musi sobie radzić z wieloma czynnikami. Po pierwsze oczywiście są to czynniki atmosferyczne, z drugiej strony musi spełniać właściwości termoizolacyjne oraz kryteria estetyczne. Dodatkowo potencjalny nabywca oczekuje od płyty spełnienia kolejnych warunków, mianowice: trwałość, funkcjonalność oraz uniwersalność. Jednocześnie cennym atutem płyt dostępnych w firmie TomPat jest łatwość utrzymywania tych obiektów w czystości, a więc usuwanie wszelkie zabrudzeń.

Płyty ścienne to doskonały materiał do budowy obiektów róznego przeznaczenia. Oczywiste jest, że są one wykorzystywane do budowy ścian zewnętrznych ale istotne jest, że płyty ścienne oferowane w Centrum Płyty TomPat idelanie nadają się na tzw. ścianki działowe. Właściwie w każdym budynku, czy to garaż, czy lokal biurowy czy też hala przydaje się dodatkowe miejsce do przetrzymywania chwilowo niepotrzebnych przedmiotów i to właśnie jest kolejne zastosowanie płyt ściennych pur, z których bez problemu można wydzielić takie miejsce. Dla podniesienia standardu oraz wartości estetytcznych zaleca się zastosowanie płyt kartonowo-gipsowych bezpośrednio utwierdzanych do okładzin wewnętrznych. Dzięki takiemu rozwiązaniu ścianka działowa z płyty warstwowej nie będzie się wyróżniała nawet w bardzo eleganckim wnętrzu, a doda mu funkcjonalności.

Należy pamiętać, że w obecnym czasie, gdzie właściwie każdy sektor został dotknięty kryzysem finansowym w różnym stopniu stawianie lokali czy obiektów z płyt warstwowych jest bardzo ekonomiczne. Z jednej strony sam koszt materiału jest konkurencyjjny, a z drugiej strony czas wykonania a więc także pracy ekipy monatażowej jest stosunkowo krótki. Ponadto koszty ekploatacji takiego obiektu nie powiększają kosztów prowadzenia działalności.
Płyty ścienneWarstwowa płyta ścienna


Wróć